Ostatní služby
Rekondiční cvičení a sestavení jídelníčku

Jako rozšíření našich služeb jsme zařadili rekondiční cvičení zaměřené více na zdraví než na výkon. A v neposlední řadě, také nabízíme odborné sestavení jídelníčku tak zvaně i doslova na tělo.

 

Rekondiční posilovací cvičení pro zdraví

Rekondiční cvičení je určeno ke zlepšení fyzické kondice. Zaměřuje se na svaly, kterým opět navrací jejich funkčnost, pozitivně přispívá k uvolnění kloubů a páteře. Dále je zaměřeno na osvojení správného držení těla a dýchání. Cílem je odstranění svalové nerovnováhy a rovnoměrný rozvoj síly všech svalových skupin. Může být vhodné například pro odstranění chronické bolesti zad, odstranění stresu a únavy nebo jako kompenzační a doplňkové cvičení.

Jedná se o specializované lekce zaměřené na pružnost a správné držení těla. Mobilizační techniky jsou naprostým základem pro jakéhokoli cvičence, kterému pomáhají jak v regeneraci, tak v dosažení potřebného rozsahu pro správnou techniku prováděných cviků.

Tyto lekce slouží i jako diagnostický prostředek chyb ve správných pohybových návycích a mohou ušetřit celou řadu zdravotních problémů v dalším životě. To vše tak, abyste byli schopni si sami provádět základní údržbu těla jak v rámci běžného cvičení, tak i mimo něj.

Více na specializovaných lekcích nebo při individuálních cvičeních - rezervační systém.

 

Sestavení jídelníčku
na míru

Trénujete několikrát týdně a tělo nevypadá podle představ? Chcete se cítit lépe a vědět, že dáváte tělu opravdu to, co potřebuje? Začínáte řešit své stravování nebo jste se do toho už pustili, ale výsledky se nedostavují podle očekávání?

Strava, stejně jako cvičení, by nám měla život usnadnit, nikoli komplikovat. Je třeba ale zmínit fakt, že poskytuje základ pro lidské zdraví, které pak fitness režim pouze rozvíjí. Je mnoho směrů, kterými se může výživa ve sportu vyvíjet a každý člověk si musí najít ten svůj, který mu nejvíce odpovídá.

V každém případě správná strava dokáže udělat divy. Dokáže zlepšit spánek, odbourat bolesti hlavy, zlepšit pleť, zlepšit sportovní výkony a vlastně i celkově zlepšit náladu a psychický stav člověka. Faktem ale zůstává, že jde o individuální záležitost a nelze žádná pravidla zobecňovat.
 

Sestavení jídelníčku na míru

Nespoléhejte na obecné jídelníčky a rady kolující na internetu a v časopisech. Nechte si sestavit odborně vypracovaný jídelníček na míru. Poradenství děláme kvalitně, odborně, zdravě, bezpečně, s ohledem na vaše potřeby a dlouhodobé výsledky. Naučte se konečně správně jíst - bez výčitek a stresu. Dozvíte se, co, kolik a kdy máte sníst. Řešíte nejen hubnutí, ale také zdravotní stav.

Více viz www.opravdove-jidlo.cz

 


 
 

» nahoru

 
 


rezervovat


+420 733 599 329
+420 732 889 904


info@crossfight.cz


Dukelská 14/4, Bruntál, 792 01


www.crossfight.cz

 

© CrossFight, Jitka Svačinková, Dukelská 14/4, Bruntál